Zestaw Creator

Meble biurowe Creator

DESIGNERSKIE MEBLE BIUROWE

 

Kolekcja Creator została stworzona dla biur i pracowni o podwyższonym standardzie. Seria biurek, szaf i komód wykonana z materiałów najwyższej jakości sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach pracowniczych jak i w biurach dla pracowników wyższego szczebla. Kolekcja ta dzięki  wielu wariantom pozwala na wyposażenie w spójnej stylistyce całego obiektu przy jednoczesnym zachowaniu rangi poszczególnych pomieszczeń.

Do pobrania cennik z wymiarami i kolorystykami. Rozpocznij pobieranie.


Wykonujemy wizualizacje pomieszczeń a nawet całych budynków. Dzięki temu łatwiej jest klientowi podjąć decyzję zakupową.

Wizualizacje charakteryzują się wysoką jakością oraz realizmem. Zastosowane w nich meble mogą pochodzić także od innych producentów jak Profim, Nowy Styl.

 Wykonamy wizualizację danego pomieszczenia lub kilku pomieszczeń. Wcześniej nasz projektant może przyjechać do Państwa aby dokonać pomiarów, przestawić wzorniki kolorystyczne i zaproponować odpowiednie meble. Przygotujemy całkowitą aranżację z meblami różnych producentów zawierający sofy, fotele i oświetlanie
Zrobimy nowocześnie zaaranżowane biura dla pracowników, gabinety, sale konferencyjne recepcje, show roomy.

 

 

 

 

Biurka i stoły

Biurka Creator są kompromisem między nowoczesnym designem a dążeniem do uzyskania maksymalnej ergonomii pracy. Lekki wizualnie blat osadzono na popularnym stelażu metalowym o w formie płozy. Przygotowano wariant biurka samodzielnego oraz jednostronnego opartego na komodzie.

BLATY
z płyty o grubości 18 mm, oklejone PVC 2 mm.
opcjonalnie ze wstawką ze szkła hartowanego w kolorze satyny  o gr. 12 mm

STELAŻE
ze stali, malowane proszkowo zgodnie z tabelą kolorystyczną, posiadają konstrukcję rozłączną, składającą się z: nóg i belek stabilizujących.
połączone z blatem na charakterystycznych, ozdobnych dystansach o wysokości 10 mm.
w biurkach opartych na komodzie przytwierdzone trwale do jej wieńca górnego

NOGI METALOWE
w całości spawane, o profilu prostokątnym: zamkniętym w kształcie litery „O”
o przekroju: 80×20 mm,

 

 

Biurka podwójne

Stwórz wieloosobowe stanowiska pracy dzięki biurkom podwójnym.

Układ zawiera moduły:
P – początkowy,
S – środkowy,
K – końcowy.

Biurka / stoły można łączyć w następujących konfiguracjach:
P (m.początkowy) + K (m.końcowy)
lub
P (m.początkowy) + S (m.środkowy lub jego wielokrotność) + K (m.końcowy)

Komody i kontenerki

Komody biurkowe Creator to nieodłączny element ergonomicznego stanowiska pracy ale i znak rozpoznawczy biura zaprojektowanego w oparciu o najnowsze trendy wzornicze. Duża popularność komód, na których opiera się biurka wynika przede wszystkim z ich użyteczności ale i ciekawej wizualnie kompozycji. System Creator oferuje komody boczne z szufladami, miejscem na PC i półkami na dokumenty oraz kontenery szufladowe umieszczane w linii blatu.

KORPUSY ZEWNĘTRZNE
z płyty o grubości 18 mm, oklejone obrzeżem PVC 2 mm.
otaczają one korpusy wewnętrzne

KORPUSY WEWNĘTRZNE
z płyty o grubości 18 mm, oklejone na widocznych krawędziach obrzeżem PVC 2 mm.
korpusy wewnętrzne komód dwustronnych są modułami obrotowymi, które można umiejscowić frontem do wewnątrz stanowiska pracy lub na zewnątrz

FRONTY UCHYLNE
z płyty o grubości 18 mm lub akrylu
wyposażone są w bezuchwytowy  system „push to open”, umożliwiający otwieranie poprzez delikatne naciśnięcie na skrzydło drzwi.

Szafy

Szafy biurowe Creator dzięki wysmakowanej stylistyce, prócz walorów użytkowych niewątpliwie staną się ozdobą każdego biurowego pomieszczenia. Dostępne w wielu wariantach umożliwiają optymalną aranżację biurowej przestrzeni, tworząc poręczne strefy na materiały biurowe, pojemne archiwa czy efektowne strefy wypełniające wnęki i nieregularne fragmenty pomieszczeń. Dodatkowe okładziny z każdej strony szafy pozwalają także na umiejscowienie jej na środku pomieszczenia w formie także ściany dzielącej stanowiska pracy.

KORPUSY ZEWNĘTRZNE
z płyty o grubości 18 mm, oklejone obrzeżem PVC 2 mm.
otaczają one korpusy wewnętrzne: z góry, z boków, z tyłu i od spodu szafy.

KORPUSY WEWNĘTRZNE
z płyty o grubości 18 mm, oklejone na widocznych krawędziach obrzeżem PVC 2 mm.
korpusy wewnętrzne komód dwustronnych są modułami obrotowymi, które można umiejscowić frontem do wewnątrz stanowiska pracy lub na zewnątrz

FRONTY UCHYLNE
z płyty o grubości 18 mm lub akrylu lub szkła
wyposażone są w bezuchwytowy  system „push to open”, umożliwiający otwieranie poprzez delikatne naciśnięcie na skrzydło drzwi.

FRONTY PRZESUWNE
wyposażone w metalowy uchwyt na całej wysokości frontu, na prowadnicach metalowych, standardowo bez zamka

SZUFLADY
płytowe, z prowadnicami kulkowymi, o maksymalnym obciążeniu 20kg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl