Nowości
Zestaw nr 8  - biurko podwójne z komodami.
Zestaw nr 8 - biurko podwójne z komodami.

8 856,00 zł

7 200,00 zł

szt.
Gabinet managera - biurko, szafka, stolik
Gabinet managera - biurko, szafka, stolik

11 784,00 zł

9 580,49 zł

szt.
Zestaw szafek aktowych nr 3
Zestaw szafek aktowych nr 3

2 120,00 zł

1 723,58 zł

szt.
Meble podstawowe

Meble biurowe od jednego biurka do całego biurowca.

Zachęcamy pobrania cennika z wymiarami mebli Cennik

Meble Eko-box zostały zaprojektowane by umożliwić szybkie i ekonomiczne wyposażenie biurowych stanowisk pracy.
Charakteryzują się dobrym czynnikiem ceny do jakości. Część mebli w kolorze calvados, dąb jest w magazynie i może zostać wysłana w ciągu kilku dni.

Poza za sprzedażą wysyłkową kilku mebli, zajmujemy się też projektowaniem wnętrza biura
na podstawie przesłanych wymiarów pomieszczeń. Wykonujemy wizualizację obrazujące jak takie pomieszczenie będzie wyglądało po umeblowaniu. Wówczas łatwiej jest podąć decyzję co do zakupu mebli. Zajmujemy się też montażem.

Na zdjęciach poniżej przedstawione są układy mebli. Różne warianty biurek, nadstawek, kontenerów szufladkowych oraz szaf i regałów. Jeśli któryś z nich spodobał się Państwu, prosimy o podanie numeru zdjęcia albo przesłanie go e-mailiem a prześlemy ceny poszczególnych elementów.

 


Na zdjęciu powyżej mamy taką samą kombinacje biurek narożnych z kontenerkami szufladowym. Odwrócony przodem stoi trzyszufladkowy kontenerek mobilny MBKS30. Jest on zamykany na kluczyk. Przymocowane  kółka umożliwiają swobodne przemieszczanie kontenerka. Jest on jedynym z najczęściej kupowanych produktów. Kontenerek jest wysyłany w w całości i nie wymaga montażu. Do przykręcenia są tylko kółka. Z prawej strony na szafach i regale widać nadstawki na szefe MBS 280.
 

Na zdjęciu powyżej widzimy dwa złączone ze sobą biurka proste MBBP13. Mają one długość 136 cm a szerokość 70 cm. Metalowe nogi w kształcie litery L zapewnią bardzo duża stabilność i trwałość.

Na blatach blisko krawędzi widzimy  małe czarne otwory - są to przepusty kablowe, przez które można przeciągnąć przewody z komputera lub listwy zasilającej do monitora.

Po lewej stronie znajduje się szafa ubraniowa MBS 565 U
 

 

Na zdjęciu powyżej wiać pomieszczenie typu open space. Pośrodku znajduje się wysepka ze złączonych biurek MBBK 16 pod którymi  znajdują  się kontenerki mobilne MBKS 30. Po lewej stronie widać fragment  modułowej lady recepcyjnej MLW. Są też widoczne krzesła obrotowe Fare.

 

 
Zdjęcie powyżej przedstawia stół konferencyjny MKZ1 dostępny w kilku rozmiarach. Model podstawowy do długość 400 cm, szerokość 140 . Stół o takiej długości przewidziany jest dla maksymalnie 12 osób. ( 60 cm na osobę). Przy stole znajdują się krzesła konferencyjne.
 
 

Powyższe zdjęcie przestawia modułową ladę recepcyjną MLN 12. Na podłodze stoją elementy przypominające  biurka a na nich są postawione górne części lady.

Elementy na górze jak i na dole mają różne długości dzięki czemu można

ladę dostosować do wielkości pomieszczenia.

Dostępne rozmiary modułów to długość 80/120/160 cm.

 


Poniżej widać tę samą ladę z zaokrąglonymi bokami. Te półokrągłe elementy to moduły MLRW

 

 

Powyższa lada jest wykonana w kolorystce klon. Front lady w kolorystyce popiel.

 

 
Powyżej mamy ladę modułową w kolorystyce calvados. Po lewej stronie jest zaokrąglony element modułu MLRW
Na pierwszym planie są widocznie fotele FUN firmy Profim.
 
Rozmiary modułu:
 
 
  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl